breadcrumbs_revolution_theme
Увага! Ретельно перевіряйте замовлення при отриманні!

У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар та відмовитися від його отримання, склавши акт (претензію).
Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій із товаром на вашу користь, якщо товар не був перевірений при отриманні.
Будь ласка, завжди перевіряйте цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень та комплектацію, наявність усіх одиниць товару при отриманні замовлення.


"Нова пошта"


За допомогою доставки «Нова Пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.
В середньому доставка займає 1-3 дні.
Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може змінюватись в залежності від ваги та габаритів (від 50грн до 4000грн.), точна вартість доставки розраховується при оформленні накладної.
Підйом габаритних вантажів від 30 до 100 кг оплачується окремо. Вартість підйому: 30–200 грн/поверх залежно від ваги та габаритів товару, а також складності підйому.
Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної
Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю.
Адресна доставка «Нова Пошта», за умови оплати замовлення готівкою, на суму понад 50 000 грн. не здійснюється.


Адреса доставка по м. Дніпро


Доставка кур'єром за адресою, вартість 200 грн для вантажів масою до 30кг, 400 грн - масою від 40кг до 100 кг і по 200 грн закожні наступні 50кг

Доставка проводиться до входу будівлі