breadcrumbs_revolution_theme
Ми забезпечуємо швидке та всебічне обслуговування у разі гарантійної претензії та оперативне вирішення питання.


У разі виявлення виробничого браку, ви можете розраховувати на заміну автозапчастини або повернення коштів.

Ви можете повернути придбаний товар протягом 14 днів, за умови, що він не встановлювався і не має слідів експлуатації. Товар приймається до повернення тільки в оригінальній упаковці, не пошкоджений і в повній комплектації.

Для того, щоб повернути товар, необхідно зв'язатися з нами електронною поштою (info@kraxen.com.ua) або за телефоном 0660448448

Для повернення товару поштою: уточніть відділення та одержувача у оператора, ми гарантовано повернемо повну вартість товару на банківську картку, або готівку при особистому поверненні товару на склад у м. Дніпро. Звертаємо Вашу увагу, що ми не приймаємо до повернення товари, надіслані поштою з накладеним платежем, оскільки при поверненні товар перевіряється технічним спеціалістом в нашому сервісному центрі.

У разі гарантійного повернення (заводський брак) вартість зворотної доставки оплачує магазин KRAXEN.

У разі відмови від придбаного товару вартість зворотної доставки та комісію за переказ коштів оплачує ПОКУПЕЦЬ.

Звертаємо Вашу увагу, що магазин KRAXEN не несе відповідальність за підпбір запчатин! Ми можемо підібрати запчатину по VINcode, але ми не несемо відповідальність якщо вона Вам не підійде! При підборі запчастини оператор завжди відправляє Вам реальне фото запчатини, та крос таблицю із моделями авто, до яких вона застосовується, остаточний вибір робить сам ПОКУПЕЦЬ.